KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı ALTINLAR MAK.YEDEK PARÇA SAN.TİC´ya (Bu metinde "ALTINLAR MAK.YEDEK PARÇA SAN.TİC" olarak kullanılacaktır) aittir.

ALTINLAR MAK.YEDEK PARÇA SAN.TİC internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, ALTINLAR MAK.YEDEK PARÇA SAN.TİC ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı ALTINLAR MAK.YEDEK PARÇA SAN.TİC internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini altinlarmakina.istekobi.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. altinlarmakina.istekobi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

ALTINLAR MAK.YEDEK PARÇA SAN.TİC internet sitesini ziyaret eden ve ALTINLAR MAK.YEDEK PARÇA SAN.TİC sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
©2018 - ALTINLAR MAK.YEDEK PARÇA SAN.TİC. Tüm Hakları Saklıdır. İşte Kobi Hazır Web Sitesi